İçeriğe geç Altbilgiye atla

İnşaat Web Sitesi Tasarımı

İnşaat Web Sitesi Tasarımı

Dünyamızda yiyecek ve giyeceğin yanında inşaat sektörü de tabiri caizse ölmeyecek bir sektördür. Çünkü barınmak bir insanın en doğal ve en insani ihtiyacıdır. Barınmak, zamanla değişmiş ve birçok gelişim oluşturmuştur. Bu sebeple günden güne inşaat firmaları kendini geliştirmeye çabalamış bununla beraber büyük bir rekabet ortamı oluşmuştur. Rekabette rakiplerinden sıyırmak isteyen her firma inşaat web sitesi tasarımı yaptırmak istemiş hatta önceliği de bu olmuştur.

Günümüzde çevremizdeki bakkalları bile internet üzerinden araştırmaktayız. Elbette bir ev satın almak veya bir ev yaptırmak isterken ilk araştırma yapacağımız yer internet olacaktır. Dolayısıyla internette var olmayan bir inşaat firması aslında yoktur. Uzun lafın kısası, inşaat web sitesi olmayan bir inşaat firması görünmezdir.

Neden Bir İnşaat Web Sitesi Sahibi Olmalıyım?

Bir inşaat firmanız varsa veya yakın zamanda kurmayı düşünüyorsanız ilk yapmanız gereken şeylerden biri kurumsal bir kimlik oluşturmaktır. Kurumsal kimlik kısaca dijital ve fiziki dünyada size ait bir simge olarak kısaca açıklanabilir. Yani, insanların gördüğünde “ben bu firmayı biliyorum” diyeceği bir şeydir. Buna renkleriniz, logo tasarımınız, maskotunuz dahildir.

Kurumsal kimlik aşamalarından biri de web sitesi oluşturmaktır. Çünkü web sitesi bir fidan gibidir, ne kadar erken eker ve ne kadar ilgili olursanız o kadar iyi yetiştirir ve iyi mahsül alırsınız. İnşaat web sitesi tasarımı bilginiz yoksa veya çok kısıtlı ise bu işi daha profesyonel bir kişiye veya firmaya yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü çirkin, mobil uyumlu olmayan veya optimizasyonu bulunmayan web sitenize gelen ziyaretçiler; işinizin ciddiyeti konusunda da tereddüt yaşayacaklardır. Ayrıca SEO konusunda bir çalışması bulunmayan bir web sitesine ziyaretçi çekmeniz de bir hayli zor olacaktır.

İnşaat web sitesi tasarımı hakkında profesyonel bir firmadan yararlanmak isterseniz BEW Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak 7 yıllık profesyonel tecrübemiz ile yardımcı olabiliriz. Bize İletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalı?

Her ne olursa olsun bir işi yapmadan önce kendinizi bir müşteri olarak görmeli ve ona göre davranmalısınız. Bu konuyu birkaç örnek ile açıklayabiliriz.

Bilgi Kolaylığı

Bir inşaat web sitesi tasarımı çok kompleks olmamalıdır. Kullanıcı aradığı bilgiyi kolayca bulabilmeli ve web sitesi kullanıcının ihtiyacı olabileceği sayfalara yönlendirme yapmalıdır.

Modern Tasarım

Her ne kadar kolay bir tasarım önde olsa da ziyaretçiyi hoşnut edecek animasyonlar ve modern sayfa geçişleri işinizin de kaliteli ve modernliği konusunda müşterinize iyi ön yargılar sağlayacaktır.

SEO (Arama Konsolu Optimizasyonu)

Daha önce sizinle karşılaşmamış yani sizi tanımayan müşterilere ulaşmanın en ucuz ve kolay yolu Google organik aramadır. Müşterilerinizin potansiyel arattığı anahtar kelimelerde yüksek kaliteli ve bilgilendirici içerikler yazmak Google karşısında sıralama kazanmanıza ve web sitenize ziyaretçi çekmenize olanak tanır.

Kolay Yönetim Paneli

İnşaat web sitesi sahibi olmak sadece inşaat ile ilgili bilgiler paylaşmak zorundasınız demek değildir. Ülkemiz hakkında, uluslararası durumlarda firmanız adına duyurular yayınlamak veya bitirdiğiniz projeler hakkında web sitenize bilgi girmek için kolay bir yönetim panelinizin olması gerekir. Bir inşaat web sitesinin olmazsa olmazı kolay yönetim panelidir.

Kimler Web Sitesi Sahibi Olmalı?

Bu soru aslında çok ucu açık bir sorudur. Kişilerden kurumlara herkes web sitesi sahibi olabilir hatta olmalıdır da. Yalnızca sosyal medya hesabı sahibi olmak kendinizi, markanızı veya firmanızı tanıtmada yeterli değildir. Çünkü sosyal medya bir trenddir, trendler son olmaya mahkumdur ancak bir web sitesi siz onu suladığını müddetçe yaşar ve size kazandırır.

Profesyonel İnşaat Web Sitesi Sahibi Olun

BEW, kişilere ve kurumlara 8 yılı aşkın süredir verdiği hizmetler ile adını duyurmuş bir web ajansıdır. Yaptığı ve desteklediği projeler ile yüzlerce firma ve marka BEW’i tercih ediyor. Siz de inşaat web sitesi tasarımı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden BEW’i Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Hizmet

BEW, en güncel teknoloji ve altyapıları kullanarak alanında en kaliteli tasarımcı ve yazılımcı kadrosu ile size rakiplerinizden sıyrılabileceğiniz bir inşaat web sitesi tasarımı sunacaktır. Ayrıca profesyonel yazar ve SEO uzmanları ile web sitenizi günden güne büyütecek yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Sınırsız Destek

BEW, verdiği hizmetlerin daima arkasındadır. Faturalı ve sözleşmeli olarak gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerde en ufak bir aksama olması halinde 7/24 müşteri destek ekibimiz size hizmet vermek için telefonun diğer ucunda size bekliyor olacaktır.

Rekabetçi Fiyatlar

Ucuz etin yahnisi yavan olur ata sözümüzü size hatırlatarak yaptığımız işe nazaran en uygun fiyatları size sunuyoruz.

İletişime Geçin Fırsatları Kaçırmayın

Bir an önce iletişime geçerek firmanızı en üstlere taşımaya ilk adımınızı atın. BEW profesyonel dokunuşları ile sizi en tepeye taşıyacaktır.

Yorum bırakın